Черкаський регіональний фестиваль з робототехніки: наші команди серед учасників!

31.03.2025

Черкаський регіональний фестиваль з робототехніки «STEM в Україні: будуємо майбутнє разом» відбувся у суботу в приміщенні Черкаської гімназії №9 ім. О.М. Луценка. Цей масштабний захід об’єднав талановиту молодь, яка цікавиться інноваційними технологіями та прагне розвивати STEM-освіту в Україні.

У фестивалі взяли участь 39 команд із 33 навчальних закладів загальної середньої освіти м. Черкаси та Черкаської області. Учасники продемонстрували свої вміння у восьми конкурсних номінаціях: «Сумо кероване», «Сумо автономне», «Змагання з робототехніки», «Інноваційна модель робота», «STEAM house», «Відкритий хакатон», «Слалом» і «Перегони на дронах». Кожна з цих категорій вимагала від конкурсантів не лише технічних знань, а й креативного підходу, вміння працювати в команді та швидко ухвалювати рішення.

Наш заклад також долучився до цього інноваційного заходу. Школу представляли дві команди: «Соколи», які брали участь у змаганнях з перегонів на дронах, та «ЮНІКС», які випробували свої сили у змаганнях з робототехніки. Учасники наших команд продемонстрували високий рівень підготовки, злагоджену командну роботу та технічну майстерність. Вітаємо з першою перемогою в таких змаганнях Цимбаліста Мирона, учня 5-В класу, в номінації "Змагання з робототехніки" та керівника гуртка Філімонова Сергія Олександровича.

Серед переможіців у перегонах на дронах і Костін Костянтин, учень 10-Б класу. Вітаємо і бажаємо прагнення до вдосконалення та нових перемог!

Фестиваль став не лише змаганням, а й платформою для обміну досвідом, натхнення та розвитку нових ідей. Юні інженери мали змогу поспілкуватися з однодумцями, презентувати власні проєкти та спробувати себе у різних сферах робототехніки. За підсумками заходу були визначені переможці у кожній номінації, які отримали нагороди та відзнаки.

Подібні події є надзвичайно важливими для розвитку сучасної освіти, адже вони сприяють зацікавленню учнів наукою, технікою та інженерією, а також мотивують їх до майбутніх досягнень у сфері технологій.

Поділитися: